פתרונות נויישן (Notion)

ייעוץ, ליווי והדרכה למשתמשי נויישן, עסקיים ופרטיים

פתרונות נויישן Notion

מערכת נויישן (Notion) צוברת פופולאריות עצומה בעולם, והיא נחשבת כעת לדבר החם בזירת הפתרונות להתייעלות דיגיטלית (Digital Productivity) – עסקית, מקצועית ואישית.
נויישן היא חלק מגל של פתרונות גמישים מבוססי דאטה-בייס הכולל, בין השאר, גם את מאנדיי.קום, אסנה, קודה, אייר-טייבל ואחרים.
בשקלול של מכלול התכונות, וביחס למחיר, נויישן עולה על כל המתחרים. עבור המשתמש העברי (מימין לשמאל) יש לה יתרון מכריע.

אני כאן כדי לעזור לכם להתאקלם בנויישן, לפענח מה ואיך היא יכולה לשרת אתכם, ולעזור לכם לקצר דרך ביישום הפתרון שלכם בנויישן.

השירות ניתן במפגשי וידאו אישיים או קבוצתיים, באמצעות תוכנת Zoom, האפשרת שיתוף מסכים דו-כיווני.

למידע נוסף ולתיאום שיחה/פגישה

הכל בכלי אחד: נויישן (Notion) יכולה להחליף את גיליון הנתונים (אקסל), יישום הכתיבה (מעבד התמלילים), מחסן הקבצים, פנקס הרשימות והפתקים, האינטרה-נט ומאגר המידע, ובמקרים מסוימים גם את תוכנת היומן.

ההיכרות שלי עם נויישן היא ברמות הגבוהות ביותר. היום הפלטפורמה משמשת אותי לניהול העסק שלי, בכלל זה ניהול חשבונאי ודו"חות מס, לניהול כל ענייני הפרטיים והאישיים, כולל הוצאות והכנסות, ולניהול מערך התוכן שלי. את הכל בניתי בעצמי, וגם אתם יכולים.

איך נויישן עובדת בשבילי תוכלו לראות (באופן חלקי) בתבנית נויישן (Notion Template) שהכנתי.
העתקתי את מרחב העבודה שלי, רוקנתי את הנתונים, ומחקתי את מה שלא רלוונטי לכולם (כלומר, רלוונטי רק עבורי).
תבנית מרחב העבודה שלי – צפו (והעתיקו)

אז איך מתחילים?

לאט. קל להיסחף עם נויישן, שמציעה כל-כך הרבה אפשרויות, עם ממשק משתמש אינטואיטיבי להפליא. הכל כל-כך פשוט וקל, והרעיונות זורמים. אבל האמת היא שכדי להפוך את נויישן ליישום הדוק, ולא לאוסף של רעיונות מגניבים, נדרש קצת יותר מהתלהבות. תלוי, כמובן, מה הייעוד של נויישן עבורכם.

כדי לחסוך לכם זמן וכסף, הכנתי כמה תכנים שיסייעו לכם להכיר את נויישן, להבין איך היא עובדת, מהן האפשרויות, ואיך להתנסות באופן שיביא לכם תועלת מהירה. לאחר שתטעמו קצת מנויישן תדעו מה לדרוש ממני.

מאמרים וטיפים למשתמשי נויישן Notion