ארכיונים: הצעות מכר

בלוגרית בפריים - פרופיל לינקדאין

ניהול פרופיל לינקדאין

הופכים את הפרופיל האישי שלכם ברשת לינקדאין לערוץ תוכן ממוקד שמייצג את המקצועיות שלכם ותומך בהשגת יעדים עסקיים ויעדי קריירה. אנחנו מנהלים את התוכן, אתם מנהלים את הדיאלוג.

לצפייה בתוכן »
ידיים מקלידות במקלדת מחשב - שירותי תוכן באינטרנט

שירותי תוכן באינטרנט

תוכן הוא המלך (Content is King) אמר ביל גייטס. עכשיו תחשבו שהמלך בכבודו ובעצמו עובד בשבילכם – מגיע לכל לקוח בדיוק בזמן הנכון ובמקום הנכון, משכנע, מסביר, ממחיש, מדגים, נותן תשובות, מפרגן, מניע לפעולה. איך זה יכול להיות?

לצפייה בתוכן »
דשבורד על מסך מחשב - ייעוץ דיגיטל

ייעוץ דיגיטל לעסקים קטנים

שימוש בפתרונות דיגיטליים לניהול וקידום פעילות עסקית הוא הכרח. יש עסקים שעדיין מחפשים כיוון ויש כאלה שכבר יצאו לדרך ורוצים לשפר. ייעוץ דיגיטל מסייע להגיע ליעדים מהר יותר ונכון יותר. בדרך כלל גם בזול יותר. איך זה עובד?

לצפייה בתוכן »
גבר מחזיק לפטופ – Notion GTD

Notion GTD

הופכים עבורכם את נויישן (Notion) למכונה משוכללת לניהול משימות ופרויקטים, שמותאמת במיוחד עבורכם. השיטה מבוססת על מתודולוגיית GTD של דיוויד אלן ועל עקרונות Second Brain של טיאגו פורטה.

לצפייה בתוכן »
תבנית לניהול תוכן - Notion WPCM

Notion WPCM

תבנית נויישן למנהלי אתרים, עורכי תוכן ובלוגרים. התבנית מספקת ארגז כלים וסביבת עבודה לתכנון, כתיבה, עריכה וניהול התוכן לאתר האינטרנט שלכם. יעילות מוכחת

לצפייה בתוכן »
לטפס במעלה המדרגות – קורס יסודות Notion

Notion Basics

קורס ‘יסודות נויישן’ מכניס אתכם לעולם המופלא של נויישן עם ליווי מקצועי אישי אחד-על-אחד. הקורס עוזר לכם להכיר, להבין, להתנסות ולצאת לדרך עצמאית, למטרות שלכם בשפה שלכם. כחלק מהקורס בונים יחד אפליקציה שימושית למעקב הוצאות

לצפייה בתוכן »