מערכת וורדפרס (WordPress) – הפתרון המומלץ לאתר האינטרנט שלכם

למה כדאי גם לכם לבנות את אתר האינטרנט שלכם דווקא באמצעות מערכת וורדפרס? הכירו את היתרונות שמאחורי חוכמת ההמונים

וורדפרס רב שימושית

וורדפרס (WordPress) היא המערכת הפופולארית ביותר לניהול תוכן באינטרנט. כמה פופולארית? 43% מהתוכן באינטרנט מונגש לגולשים באמצעות אתרים מבוססי וורדפרס. מבין ערוצי התוכן שמשתמשים במערכת לניהול תוכן (CMS), וורדפרס מחזיקה למעלה מ-65%.
למען הפרופורציות: מערכת התוכן במקום השני מחזיקה 6.6%. מערכת וויקס (WIX) ניצבת במקום השלישי עם 2.9%. הנתונים הם חד משמעיים: בניית אתרי וורדפרס זה הסטנדרט העולמי.

📍 אתרים בולטים שמשתמשים במערכת וורדפרס.

בדרך כלל, כאשר בשוק כלשהו יש פתרון מוביל בבטחה, יש לכך סיבה מובהקת. פער גדול מעיד על מכלול של יתרונות שמצטברים לעליונות מוחלטת.

הנה הדברים שהופכים את וורדפרס לפתרון המומלץ והמועדף לאתרי אינטרנט:

רישיון שימוש חופשי

קוד המקור של וורדפרס חופשי לשימוש. מורידים את הגרסה האחרונה, מתקינים בשרת, ויש לכם אתר וורדפרס.

נוחה לפיתוח (באמצעות תוספים ותבניות)

בוורדפרס אפשר לבנות אתרים חכמים, עם פונקציונאליות מורכבת, ללא צורך בידע בקוד. יש שפע של תבניות ותוספים המאפשרים התאמה מלאה של הפונקציונאליות ושל הנראות לצרכים ולדרישות.

יש המון מפתחים (אתם אף פעם לא לבד)

אלפי מעצבים ומפתחים עומדים לרשותכם, לצרכי עיצוב ופיתוח אתרי וורדפרס. רק תבחרו.

ניידות מלאה

הבעלות על הקוד ועל התוכן היא שלכם. בכל רגע נתון אפשר "לארוז" את אתר וורדפרס ולהעביר אותו לשרת אחר בחברת אחסון אחרת. רוב גדול של חברות האחסון ברחבי העולם מציעות פתרונות נוחים וחסכוניים לאחסון אתרי וורדפרס. תהליך ההתקנה פשוט ומודרך.

גמישות מירבית למטרות שלכם

וורדפרס מתאימה למגוון רחב של שימושים, כולל אתרים משולבים – תוכן, מסחר אלקטרוני, מועדון ועוד. ניתן להתחיל מאתר קומפקטי, אפילו של דף אחד (One pager), ולגדול לאתר עצום מימדים.

גוגל אוהב את וורפרדס

וורדפרס כתובה בקוד נקי עפ"י סטנדרטים בינלאומיים והיא ידידותית מאוד למנועי חיפוש ובראשם גוגל. קיימים מספר תוספים המפשטים את מלאכת האופטימיזציה של התוכן לצרכי קידום אורגני בתוצאות חיפוש.

נוחה לתפעול ולשליטה

ממשק התפעול של וורדפרס (ה-Back Office) בנוי להפעלה עצמית בתהליכים פשוטים וידידותיים. הוספת תוכן, עדכון תוכן, הטמעה של וידאו ועוד – כל אלה ניתנים לביצוע בקלות רבה.

המון עורכי תוכן

כמו שיש לוורדפרס אלפי מקצועני פיתוח, כך יש אלפי עורכי תוכן שמכירים את ממשק התפעול של וורדפרס.

אוניברסיטה לוורדפרס חינם

רשת האינטרנט, ובעיקר באתר יו-טיוב, יש כמות עצומה של תכני הדרכה לשימוש בוורדפרס. זה הכרחי למי שרוצים לבנות או לנהל את אתר האינטרנט שלהם בכוחות עצמם, וחשוב למי שרוצים להבין מה עושים אלה שבונים ומתפעלים עבורם את אתר האינטרנט.

מערכת מתחדשת

וורדפרס מתפתחת ומתחדשת ללא הרף, הן בזכות צוות הפיתוח והן בזכות עשרות אלפי מפתחים ברחבי העולם שממציאים תוספים חדשים ומשכללים את הקיימים.
תהליכי השדרוג ידידותיים, ואף אוטומטיים. עם וורדפרס אתם תמיד בחזית הטכנולוגיה.

חלק מן היתרונות האלה קיימים גם במערכות אחרות לבניית אתרים ולניהול תוכן באינטרנט. אף לא אחת מן המערכות המתחרות מציעה את כל המכלול. לכן, כפי שמוכיחים המספרים, וורדפרס היא ברירת מחדל.

***

מה זה וורדפרס? סרטון היכרות משנת 2018. ההסבר הכללי מדויק, המספרים ויכולות גדלו מאז.

בניית אתרי WordPress

"מכונת תוכן" חכמה במערכת הטובה בעולם לניהול אתרים

בניית אתרי וורדפרס

מאמרים אחרונים

יד אוחזת איור מוח - בינה מלאכותית

תוכן שיווקי בעידן של בינה מלאכותית

השפעות ההתפתחות של פתרונות בינה מלאכותית ניכרות במערכי השיווק של חברות גדולות וקטנות. כלי ה-AI משפיעים גם על תהליכי יצירת תוכן. ישנם שלושה סוגים של תוצרי תוכן מבוססי בינה מלאכותית- AI מלא, AI חלקי ו-AI תומך

קראו עוד »