תוספי כרום מומלצים – הרשימה הבסיסית

באמצעות הרחבות (תוספים) ניתן להרכיב דפדפן מותאם אישית. יש רשימות רבות של תוספי כרום מומלצים. זו הרשימה הבסיסית ביותר. מכאן מתחילים

מחשב נייד - תוספי כרום מומלצים

לדפדפן האינטרנט גוגל כרום קיימים אלפי תוספים (Add-ons). בעולם של גוגל כרום הם נקראים 'הרחבות' (Extensions). לפיכך תוכלו למצוא גם מאות רשימות של תוספי כרום מומלצים.

שלל ההרחבות לדפדפן המומלץ גוגל כרום כולל, בין השאר, הרחבות ייחודיות למשימות שונות, הרחבות שהן שלוחה של תוכנות ופלטפורמות אחרות ועוד ועוד. לכן, חיפוש מהיר יביא לכם המלצות לתוספי כרום שמיועדים לגיימרים, למפתחי יישומים, לתכנון טיולים וחופשות, לאיתור וטיפול בתמונות, למשתמשי טרלו – ולשורה ארוכה של משתמשים שונים ולצרכים שונים. רק תבחרו.

המשמעות היא, שאם תחפרו בחנות ההרחבות של גוגל כרום, תוכלו להתאים לעצמכם דפדפן שתומך בדיוק בפעילות שלכם במרחב הדיגיטלי. הרוב הגדול של ההרחבות הוא חינמי.

הרשימה הזאת של תוספי כרום מומלצים, היא הרשימה הבסיסית – ההרחבות שכל אחד צריך, בלי קשר לעיסוקו, תחביביו, או אורח החיים הדיגיטלי שלו.

תוספי כרום מומלצים שכל אחד צריך

תוסף לחסימת פרסומות (Ad Blocker)

בדפדפנים מתקדמים קיים מנגנון מובנה לחסימת פרסומות. כך גם בדפדפן המומלץ גוגל כרום יש חוסם פרסומות מובנה. לפעמים הדפדפנים לא מספקים תוצאות משביעות רצון. לגבי כרום יש לקחת בחשבון את האינטרסים של גוגל בעולם הפרסום הדיגיטלי. לכן, מומלץ לשקול התקנה של חוסם פרסומות ייעודי. שני תוספים פופולאריים לחסימת פרסומות: אד-בלוק, אד-בלוק פלוס.

תוסף לתרגום

אין צורך להסביר מדוע תרגום מיידי של תוכן באינטרנט, הוא חשוב וחיוני. תוסף התרגום של גוגל טרנזלייט (Google Translate) מאפשר לתרגם בקליק, מילים, משפטים, מקטעים ודפים שלמים. כדאי להציץ בהגדרות, על מנת להתאים את פעולת התרגומון לצרכים האישיים.

תוסף לניהול סיסמאות

מנהל סיסמאות חוסך הרבה זמן בהתחברות לחשבונות מכוונים. למי שיש חשבונות רבים, מנהל סיסמאות יכול להיות צורך חיוני. הדפדפנים המובילים מציעים פתרונות מובנים לניהול סיסמאות. כמו כן, קיימים תוספים המיועדים לכך. שני פתרונות אלו אינם מומלצים. הפתרון הנכון הוא, לפתוח חשבון בפלטפורמה לניהול סיסמאות, שמציעה גם תוסף דפדפן. תוסף כרום של לאסט-פס

תוסף לכידת מסך

ללכידת מסך יכולים להיות שימושים רבים. מי שזקוק לצילומי מסך רבים, יצטרך יותר מכלי אחד ללכידת המסך, אבל לכל מי שנדרש לצלם מסך או חלקים ממנו מעת לעת, מספיק כלי אחד – אוסום סקרינשוט (Awesome Scrennshot).

תוסף לקישורים ולפתקים

בזמן הגלישה תמיד יש אתר שרוצים לשמור, תוכן שאין זמן לקדיש לו עכשיו, תמונה שרוצים לשתף, מחשבה שרוצים לזכור ועוד דברים שצצים תוך כדי השימוש בדפדפן, וחשוב לא לאבד אותם. שיהיה קל ונוח לחזור אליהם.

מערכות לניהול רשימות ומשימות – טרלו, גוגל קיפ, אוורנוט, וואן-נוט, נויישן, דייגו, אסנה ואחרות – מספקות תוסף דפדפן שמאפשר להעביר למערכת לינקים, תמונות ואפילו דפים שלמים. אם אתם משתמשים באחת מאלו, אתם מסודרים בכל הקשור לשמירת קישורים ופתקים.

בחשבון ג'י-מייל שלכם יש לכם את גוגל קיפ (חינם), שהיא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר לרשימות וקישורים, והיא כמובן מספקת תוסף דפדפן מעולה.

קיימים תוספי דפדפן ייעודיים ללכידת תוכן, כגון סטיקי-נוטס, אך הן מציעות פתרון שהוא רחוק ממושלם.

העברה בין מכשירים

שמרתם קישור או מספר טלפון בטלפון. איך הוא יגיע גם למחשב? אם אתם משתמשים במערכת לניהול רשימות או לניהול משימות, כל מידע שתשמרו במכשיר אחד, יסתנכרן אוטומטית בין כל המכשירים. לכן, התוסף שמספקת המערכת בה אתם משתמשים, הוא האופטימלי עבורכם.

פוש-בוליט (Push Bullet) הוא תוסף דפדפן שמאפשר לעשות זאת גם ללא מערכת רשימות או משימות. מובן יש להתקין גם את האפליקציה בטלפון, על מנת שהתוסף בדפדפן יהיה אפקטיבי.

מנהל הרחבות

אם יש לכם תוספים רבים שמותקנים בדפדפן, כדאי להתקין תוסף שמנהל אותם, ומאפשר הפעלה וכיבוי מהירים של תוספים. תוסף מומלץ: אקסטנסיטי (Extensity).

לחלק מן התוספים המצויינים ברשימת הבסיס, אם לא לכולם, יש תוסף מקביל גם לדפדפנים אחרים, בדרך כלל פיירפוקס.

כל התוכן תחת גג מקצועי אחד

קופירייטינג, מאמרים, כתבות, דפי נחיתה, ניוזלטרים, מדיה חברתית, וידאו – התוכן שלך, בערוצים שלך, למטרות שלך.

 

מאמרים אחרונים

יד אוחזת איור מוח - בינה מלאכותית

תוכן שיווקי בעידן של בינה מלאכותית

השפעות ההתפתחות של פתרונות בינה מלאכותית ניכרות במערכי השיווק של חברות גדולות וקטנות. כלי ה-AI משפיעים גם על תהליכי יצירת תוכן. ישנם שלושה סוגים של תוצרי תוכן מבוססי בינה מלאכותית- AI מלא, AI חלקי ו-AI תומך

קראו עוד »