פרופיל מקצועי

מומחיות, מקצועיות, ניסיון, חדשנות, תוצאות

כל פרויקט דיגיטל – שיווק, התייעלות, תוכן – הוא אתגר חדש וייחודי בו אנחנו מביאים לידי ביטוי את האיכויות שיעשו את ההבדל עבור הלקוח שלנו.

 
 
 
 
 
פרופיל מקצועי RMCM - פרויקט דיגיטל

מומחיות: להפוך את התוכן שלך לנכס מניב​

בכל פרויקט – החל בתכנון והקמה של מערך ‘קונטנט מרקטינג’ מודולרי, ועד להפקת פריטי התוכן השיווקי לערוצים השונים – אני מביא לידי ביטוי מומחיות רב-תחומית שעושה את ההבדל:

המומחיותהיכולותהיתרון שלך
תוכןכל סוגי התוכן, כל הפורמטים, כל הפלטפורמות.One-Stop-Shop לתוכן השיווקי.
שיווקהבנה יסודית (ומהירה) של אתגרי השיווק: שימור, טיפוח ורכש לקוחות.פתרונות, שירותים ותוצרים מדויקים.
דיגיטלמיצוי עוצמות ותכונות מתקדמות של ערוצי התוכן.אפקט מירבי מול כל קהלי המטרה.
לוגיסטיקהייעול תהליכי שיווק & תוכן באמצעות כלים ושיטות לניהול, שליטה ובקרה.מענה ישים, נוח לתפעול וחסכוני.
טכנולוגיהדיאלוג מקצועי יעיל וידידותי עם צוותי פיתוח, יישום ו-וובמאסטר.גמישות מירבית לדרישות ייחודיות.

מקצועיות: לספק תוצרים שעומדים במבחן

תצוגות התוכן הדיגיטלי שעושות בשבילך את העבודה באתרים, רשתות חברתיות וערוצי תוכן אחרים, הן הקצה הגלוי של מערך מורכב של החלטות, תהליכים, משימות ופרטי פרטים שפועל באופן שוטף.
אפילו התוצר הבסיסי ביותר נדרש לעמוד במבחן איכות הכולל מחקר ותחקיר, רעיונאות וקונספט, כתיבה, עיצוב, עריכה, הפקה, קידום והפצה.

  • פתרונות Content Marketing מודולריים, מעשיים וישימים המותאמים לצרכים, לדרישות ולמשאבים של הלקוח בראייה כוללת וארוכת טווח.
  • תוכן רלוונטי איכותי ומוקפד שזוכה לחשיפה מוגברת ולהיענות גבוהה ויוצר ללקוח יתרון תחרותי.

ניסיון: ערוכים לכל אתגר שיווקי בכל זירה תחרותית

  • תאגידים, חברות ועסקים בזירות B2C ו-B2B.
  • תקשורת, בנקאות ופיננסים, ביטוח, פנסיה, מוצרי צריכה, מזון, בריאות ורפואה, היי-טק, רכב, תיירות, תעשייה, חקלאות, מדיה ועוד.
  • אסטרטגיות דיגיטל, אפיון פונקציונלי וארכיטקטורה של אתרים ומערכות מידע ותוכן, קונספט קריאטיבי ותמהיל ערוצים, פיתוח והפקה של תכנים שיווקיים, ניהול שוטף של ערוצי תוכן.
  • שווקים מקומיים ושווקים בינלאומיים (מבחר שפות).
  • מידע שיווקי, מידע מקצועי, מידע צרכני, הסברה, הדרכה, מאמרים, כתבות, וידאו, מצגות, תשדירים, אינפוגרפיקה, סטטוסים וציוצים ועוד תוצרי תוכן.
  • אתרי אינטרנט, אפליקציות, רשתות חברתיות, מדיה חברתית, דיוור ישיר, פרסום, קידום, מערכות מדידה ועוד.

חדשנות: להצליח בעולם שמשתנה בלי הפסקה

שינוי הוא מצב קבוע במרחב הדיגיטלי. כדי לעמוד בקצב, להיות תמיד בתמונה ולספק לכל לקוח תוצרים שעומדים גם במבחן הזמן, צריך להבין היום את המגמות של מחר. לעקוב, ללמוד, לפענח וליישם לפני כולם. זה המוניטין שלנו.

אני מייצג היסטוריה של חדשנות שנמשכת גם היום – פתרונות פורצי דרך, מתודולוגיות שהופכות לסטנדרט מקצועי, תוצרי תוכן ייחודיים שהופכים למודל.
לאורך הדרך צברנו גם פרסים יוקרתיים ושבחים במדיה המקצועית.

תוצאות: מחויבות להשגת יעדים בטווח קצר וארוך

קשרי לקוחות הנמשכים לאורך זמן מעידים יותר מכל על שביעות רצון ואמון מקצועי המבוססים על הישגים והצלחה. זאת ההוכחה הטובה ביותר לאפקטיביות של פתרונות שיווק דיגיטלי – לקוחות מרוצים.

כל פרויקט וכל משימה שאני מבצע עבור לקוחותיי מתוכננים, נבחנים ויוצאים לפועל בהתייחס למכלול יעדי השיווק של הלקוח, והם כוללים מדדי הצלחה והמלצות למעקב, מדידה וניתוח תוצאות בזמן אמת.

 
תרשים תהליך קונטנט מרקטינג

רונן מאיר שיווק&תוכן | סל הפתרונות

הפעילות מתבצעת באמצעות פרילאנסים – כותבים, עורכים, מעצבים ועוד – תוך שיתוף פעולה עם ספקים שונים של הלקוח, וקשר הדוק עם מוקי הידע והניהול של הלקוח.